Arnie

    Číhejte na mě. Já jsem hrana bouchač. Býčí šíje, klenutý hrudník svalnaté nohy a masivní čelisti. Kam se na mě hrabe můj nevím proč slavnější jmenovec rakouský kulturista kalifornský guvernér filmový terminátor – všechno v jedný osobě Arnie Švajda.

    Hlavně si mě musíte pořád všímat a počítejte přes můj drsný vzhled s tím, že vyžaduju permanentní hlazení a pozornost – láska a žárlivost je pro mě to samý. Sice vážím hodně přes třicet kilo a mám trochu špičaté klouby, ale nejlepší bude, když si lehnu na vás – to se pak nemůžete vymlouvat, že nedošáhnete a budete mě muset hladit jak se mi to líbí – a pokud ne, tak já už vás k tomu šťoucháním čumákem nebo bručením jak medvědice v říji přiměju.

    A ne abyste se drazí luďkové mezi sebou nahlas hádali nebo dokonce prali – vyžaduju harmonii a klid - jinak bych mezi vás musela vlítnout a přehradit tyhle vaše hlouposti vlastním tělem. To bych pak na vás nalehla (vím, že  kousat nesmím, i když byste si to třeba zasloužili) a znehybnila dokud nepřijdete k rozumu.

    Klidně se spolu můžeme povalovat celé hodiny. Pak ven na rychlou čůračku a kakačku, trochu se u toho protáhnu a hajdy domů, mě už nějaký dlouhý trajdání nedělá dobře.

    Nenechte se ale zmýlit pár šedivými chlupy kolem tlamy. Klidně se nechám strhnout k divočinám když se sejdeme s Ištar. To já jen aby mladá slečinka viděla, že ještě do starýho železa nepatřím a že uondat mě těma jejíma vylomeninami jen tak nesvede.

    Nezapomeňte občas do koše vyhodit nějaké dobroty – přece nebudu furt žrát jen granule. A co, že mi občas zahapruje žaludek a sem tam něco můžu i vyhodit, stejně mimo granulí chci občas i nějakou chuťku, a to nemluvím o piškotech aby bylo jasno – ty chci vedle toho taky. Si nemyslete, že jsem neprokoukla, jak se otvírá víko na odpadkáči – kam se hrabete na moji mozkovnu, dvounoháči. Takovej koš, do kterého bych se nedostala ještě lidskej mozeček nevymyslel.

Comments